Bezpiecznie W Domu

Czy lepiej jest budować nowy dom, czy może rozejrzeć się za ofertą deweloperów, którzy specjalizują się nie tylko w budownictwie wielorodzinnym, ale również jednorodzinnym? Decyzja tym projekcie została podjęta wspólnie z rodziną. Dom będzie obecnie pełnić funkcję letniskowego, a z czasem może w nim zamieszkamy na stałe. Ponieważ jest nas tylko troje nie widziałem sensu budowania domu piętrowego czy też z poddaszem, doszliśmy z żoną do wniosku, że parterowy w zupełności nam wystarczy i tak całymi dniami będziemy przesiadywać w ogrodzie. „Promyk” jest najlepszą dla nas opcją.
Termin „Mid-Century” to amerykańska nazwa, nie mająca swojego dokładnego odpowiednika w języku polskim - określa on styl połowy XX wieku, charakteryzujący się oszczędnymi i szlachetnymi liniami oraz formami zarówno w architekturze, jak i w designie. Termin ten został użyty po raz pierwszy w połowie 1950 roku, a po dwudziestu latach w 1983 roku, „zatwierdzony” przez Caraę Greenberg w książce, Mid-Century Modern: Meble z 1950 roku. Od tego momentu styl ten został uznany przez badaczy i muzealników na całym świecie jako ważny styl w projektownaiu. Wystrój w stylu mid-century odzwierciedla niezwykły urok minionej epoki, z wnętrzami wyposażonymi w unikalne drewniane meble, urządzonymi w ciepłych barwach jesieni, ozdobionymi geometrycznymi wzorami na ścianach i tekstyliach oraz charakterystycznymi dekoracjami retro: lampami, wazonami, rzeźbami i płotnami. Jak stworzyć styl mid-century w Twoim domu? PIXERS radzi.
Jest to apartament położony w samym sercu dużego miasta, a urządzony w nowojorskim stylu. W sypialni ścianę za łóżkiem ozdabia wysoki, pikowany zagłówek, w salonie zaś na suficie znajduje się zdobiona sztukateria, które wprowadzają ponadczasową elegancję do tego nowoczesnego wnętrza. Charakterystyczne, indywidualnie zaprojektowane fronty szafek kuchennych pojawiają się ponownie na ścianie za telewizorem. Tuż obok telewizora znajduje się ukryte wejście do sypialni z łazienką, zaprojektowane w tym samym stylu, co reszta mieszkania. Druga, mniejsza łazienka wykończona jest płytkami na podłodze i ścianie ułożonymi w jodełkę. Dekoracyjny sufit skontrastowany jest nowoczesną wiszącą lampą. Na ścianie w kuchni znajduje się szkło z warstwowym nadrukiem nieregularnym wzorze z kontrastującą kratą. Kolorystyka wnętrza to szarości i biele, z dodatkiem czarnych elementów i żółtych krzeseł.
- Pomysły na stoły, krzesła, łóżka i stoliki przychodzą znienacka - mówił. - Często rysuję je na skrawkach papieru, na serwetkach, a nawet biletach lotniczych. Choć nie zajmuję się już ubraniami, ale domami, wciąż posługuję się tym samym kluczem co Givenchy. Wszystko jedno, czy projektuję nowoczesny apartament, czy dom w stylu kolonialnym, zawsze najważniejszy jest komfort i równowaga. Lubię też nawiązania do historii, ale na luzie - tłumaczył. W ciągu krótkiego pobytu w galerii Charles opowiedział mi pół życia. Gdy się rozstawaliśmy, prosił, żebym zadzwoniła i dała znać, czy konsola pasuje do mieszkania. Obiecaliśmy sobie szybkie spotkanie. Kilka miesięcy później dostałam zaproszenie na koktajl social gathering do jego weekendowego domu w Normandii.
Potrzebujesz w estetyczny i komunikatywny sposób pokazać nową inwestycję? Stworzymy fotorealistyczne wizualizacje zarówno zewnętrz, jak i wnętrza budynku. A może fotorealizm to za mało? Jeżeli potrzebujesz wizualizacji konkursowych albo wyjątkowej, klimatycznej grafiki 3D, z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy. nieruchomości projekty na aranżacje wnętrz dokładamy wszelkich starań, by upiększyć Państwa życie. Dzięki temu Wasze wnętrza zyskują blasku, świeżości oraz oryginalności i są prawdziwym ucieleśnieniem elegancji i szyku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bezpiecznie W Domu”

Leave a Reply

Gravatar